bilhadi.com Soru soru cevap ver para kazan
normal üye
11.05.2021 16:52:14
Oyunsozluk.com Nedir? Ne iş Yapar?
Oyunsozluk.com 2020 yılında, ziyaretçilerin sorularına cevap vermek için kurulmuştur. ardından uzman Tasarım ve Yazılım ekibi tarafından ince ince dokunarak yapılmış tüm testleri tamamlanmış sosyal paylaşım platformu olarak 2020 yılında ilk günlerinde yayın hayatına başlamıştır.
genel amacı, cevapsız hiç bir soru bırakmamaktır. üyelik ve diğer işlemler aşağıdada bahsedileceği gibi tamamıyla ücretsiz bir platformdur. ve daima bu şekilde kalacaktır.
Tüm Üyelik İşlemleri
Oyunsozluk.com de üyelik tamamıyla ücretsizdir. Oyunsozluk.com kesinlikle üyelerinden veya yeni üye olan kullanıcılardan hiç bir işlem için ücret istemez. web sitemizin tamamında kullanılan servisler tamamıyla ücretsizdir. üyelik satılamaz veya satın alınamaz.
üye olmak için kayıt sayfamıza giderek tamamıyla ücretsiz üye olabilirsiniz. tek yapmanız gereken, kurallara riayet etmeniz ve diğer üyelerin haklarına girmemenizden geçmektedir. normal üye olarak veya aşağıdada bahsedeceğimiz gibi referanslı üye olarak Oyunsozluk.com'i ücretsiz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.
Referans sistemi hakkında merak ettikleriniz.
Oyunsozluk.com siz değerli üyelerimizin getirdiği diğer arkadaş ve akrabaları sayesinde büyür. büyüdükce ise kazançlarımız artar. her getirdiğiniz üye, sitemizin gelirini artırır ve buda sitemizin ömrünü uzatır.
-