the witcher dizisini izleyenler önerir mi? - oyun sözlük
önce kitap olarak hayatımıza giren daha sonra ise cd project red tarafından oyunu çıkartılan serinin (bkz:the witcher) şimdi de dizisi konuşuluyor. netflix üzerinde yayınlanan the witcher dizisini izleyenler önerir mi? nasıl bir dizi?
the witcher netflixte yayımlanması olay oldu lakin bildiğimiz netflix cinsellik ve toplumsal eşitlik için olur olmadık karakterler karşımıza lgbtq+ olarak çıkabilir. akıcı ve keyifli dizi olmuş. henry cavill ve freya allan bu işi yapmışlar
henry cavill için izlenir. Adam witcher'ı yaşamış. Oyundaki senaryo ile bire bir aynı beklemek abes olur malum netflix. lgbtq+ katmadan dizi yapamıyor arkadaşlar.
the witcher ın oyunu gibi diziside aksiyon ve macera sevenlerin bir numarası olabilir içindeki farklı olay örgüleri va savaş aksiyonuyla çok güzel bir dizidir
"The Witcher", Polonyalı yazar Andrzej Sapkowski tarafından yaratılan bir fantastik seridir. Seri, Geralt of Rivia adındaki bir witcher'ın maceralarını anlatır. Witcher'lar, canavarlarla mücadele eden ve sihir kullanabilen mutant avcılardır. Seri, kitapların yanı sıra video oyunları ve televizyon dizisiyle de popülerlik kazanmıştır.

Mutlaka izlemenizi tavsiye ederim.