canva - oyun sözlük
canva, kullanıcıların tasarım becerileri olmasa bile görsel içerik oluşturmalarını sağlayan bir çevrimiçi tasarım aracıdır. kullanıcılar, afişler, broşürler, logolar, sosyal medya grafikleri, sunumlar ve daha fazlasını oluşturabilir. kolay kullanımı ve geniş şablon ve öğe seçenekleriyle tasarımları kişiselleştirme imkanı sunar. metin, şekiller, resimler ve grafikler ekleyebilir, renkleri ve yazı stillerini özelleştirebilirsiniz. canva, fotoğraf düzenleme araçlarına ve stok görsel kütüphanelerine de sahiptir. hem ücretsiz hem de premium sürümleri bulunan canva, tasarım projelerinizde profesyonel ve etkileyici sonuçlar elde etmenizi sağlar. herhangi bir cihazdan çevrimiçi olarak erişilebilir ve kullanıcılar arasında kolayca paylaşılabilir.
Canva, kolayca tasarım oluşturmanızı, düzenlemenizi ve paylaşmanızı sağlayan kullanıcı dostu bir platformdur. Tasarımcı olmayan kullanıcılar için bile kolaylıkla tasarım yapabileceğiniz bir sitedir.
photoshop profesyonel bir araç olsa da basit düzey kullanıcıların hayat kurtarıcısıdır. içinde bulundurduğu binlerce hazır şablon sayesinde 12 yaşındaki çocuklar bile grafikerim diye ortada gezmektedir. sadece doğru kullanıldığında işe yarar.