kingdom kredisi - oyun sözlük
valorant oynayanlar 28 haziran güncellemesi ile yeni bir sistemle karşılaştılar. artık daha gelişmiş bir mağaza sistemine geçiş yapıldı. ajanlar, aksesuarlar ve geçmişte kaçırdığınız ürünler tek bir sayfa üzerinden alınabilecek. bu satın alımı yaparken ise artık xp (tecrübe puanı) istemiyor. oyun içi yeni bir para birimi mevcut.

kingdom kredisi

valorant'ın yeni oyun içi para birimi olan "kingdom kredisi" sayesinde oyuncular birçok mağaza ürününe erişebilecekler. sadece silah kostümlerinde geçerli olmayan bu para birimi ile karakterinizi güçlendirebileceksiniz.

kingdom kredisi nasıl kasılır?

kingdom kredisi kasmak için günlük görevleri tamamlamalı ve bol bol oyun oynamalısınız. her oynadığınız oyun sonrasında belirli bir kingdom kredisi kazanırsınız. aynı zamanda günlük görevleri yaparak bu kredinizi çoğaltabilirsiniz.

vp ile kingdom kredisi alınır mı?

oyun içi para birimi olan kingdom kredisi valorant points ile alınamaz. sadece oyun oynayarak ve görev yaparak elde edilebilir.

en fazla kaç kingdom kredisi kasabilirim?

oyunda kingdom kredisini sınırsız kasabilirsiniz. fakat stok olarak en fazla 10.000 kingdom kredisini elinizde tutabilirsiniz. yani 10.000 krediye ulaştığınızda harcama yapmak zorundasınız. yoksa boşa gidecektir.

valorant'ın yeni oyun içi para birimi kingdom kredisi ve mağaza sistemi hakkında siz neler düşünüyorsunuz?
ben beğendim xbox gamepass sayesinde zaten akrakterlerin hepsi açık artık başka şeyyler alabiliyorum