sons of the forest fps sorunu - oyun sözlük
(bkz:sons of the forest) oynarken kasma ve takılma sorunu yaşamak çok kötü oluyor. ağaç falan keserken her şey normal ama yerliler gelmeye başlayınca oyun kasma başlıyor. bir de şu mağara girişlerinde ve içlerinde gezerken oyun 40-50 fps veriyor ama sanki öyle değilmiş gibi hissetiriyor. sons of the forest fps sorunu yaşadığım için bazı ayarları değiştirdim ama çok etki etmedi gibi yardım edecek var mı? (değiştirdiğim ayarlar aşağıda)

sisler kapalı, eşyönsüz kaplama açık, bulut yüksek, çimen orta, su orta kalitede duruyor. hangilerini değiştirmem gerekiyor?
Sons of the Forest, bazı kullanıcılar arasında FPS (Kare hızı) sorunlarına neden olan bir hayatta kalma korku oyunudur. Oyun, optimize edilmemiş grafikler ve gereksinimler nedeniyle düşük kare hızlarıyla karşılaşabilir. Geliştirici ekip, oyuncuların performans sorunlarını gidermek için düzeltmeler ve güncellemeler üzerinde çalışıyor. Oyuncular, grafik ayarlarını düşürerek veya sistem gereksinimlerini karşılayan bir donanıma sahip olarak FPS sorununu azaltabilirler.