banished - oyun sözlük
shining rock software llc tarafından geliştirilen banished oyununda kuralları sen koy..
bu çarpıcı strateji oyunda, bir grup sürgünün hayatta kalma mücadelesine tanık olacaksın. yeni bir topluluğu yönetmek için başladığımız oyunda sınırlı kaynaklar ve acımasız bir doğa ile karşılaşıyoruz. topluluğunu büyütmek, yiyecek, barınak ve enerji sağlamak için akıllıca kararlar vermen gerekiyor. fakat dikkat et, her kararın sonuçları var! sıcaklık, hastalık, doğal afetler ve kaynak tükenmesi gibi tehlikeler seni bekliyor.

heyecan verici değil mi? banished oyununda siz kaynakları yöneten, işçileri görevlendiren ve stratejik kararlar alan bir lider olacaksınız. şehrini inşa et, tarım yap, avcılık yap ve ticaret yaparak ilerle. ama unutma, her adımın senin ve halkının geleceğini etkileyecek. topluluğunun hayatta kalmasını sağlamak için hızlı düşünmeli, acil durumları yönetmeli ve krizleri atlatmalısın.

banished, sizi benzersiz bir hayatta kalma deneyimine sürüklüyor. bu oyunda, liderlik becerilerini sergilemek ve insanlarına yeni bir gelecek sağlamak için zorlu kararlar vermek zorundasın. hazırsan, bu sıra dışı yolculuğa çıkmak için adımlarını at! oyuna steam üzerinden 31₺ gibi cüzi bir rakama sahip olabilirsin. eski bir oyun olsa bile size en az 5-6 farklı başlangıç ve 30 saat oynanış sunacaktır.