barnfinders - oyun sözlük
barnfinders, gerçek bir hazine avı deneyimi sunan bir keşif ve bulmaca oyunudur. oyunda, bir çiftçi olan tom rendall'ı kontrol ederek çeşitli çiftlik evleri, ahırlar ve depolar gibi terk edilmiş yerleri keşfedersin. eski eşyaları toplayarak, antika pazarlarında satış yaparak ve müşterilere eşyaları geri satma fırsatları bulabilirsin.

ancak, bu görev kolay olmayacak. eski binalarda gizli odaları keşfetmek, bulmacaları çözmek ve tehlikeleri aşmak zorundasın. paranormal olaylar, hayaletler ve gizemler seni bekliyor. eşsiz ve çeşitli keşif mekanlarının yanı sıra eğlenceli ve komik karakterlerle dolu bir dünyada maceraya atılacaksın.

oyun steam'de 32₺ fiyatla satılıyor. amerika depo savaşları isimli tv programını hepiniz az çok bilirsiniz. o şovdan esinlenerek yapılmış olan oyunun en büyük eksisi sadece hikaye modu ile ilerleme olması.
Barnfinders, Duality Games tarafından geliştirilen ve PlayWay S.A. tarafından yayınlanan bir gizli nesne bulma ve restorasyon oyunudur. Oyuncular, çeşitli çiftliklerde ve antikacı dükkanlarında gizli hazineleri bulmak için keşif yapar, bulmacaları çözer ve eşyaları restore eder. Oyun, eşsiz ve çekici bir atmosfer sunarken, gerçekçi grafikler ve detaylı ortamlarla dikkat çeker. Eşyaları satın alabilir, yeniden satış yapabilir ve müşterilerinizin taleplerini yerine getirebilirsiniz. Barnfinders, keşfetmek ve restore etmek isteyenler için eğlenceli bir deneyim sunar.