hotel renovator - oyun sözlük
hotel renovator, eski bir oteli tekrar işler hale sokmaya çalıştığımız tasarım ve yönetim karışımı güzel bir yapım. türünün sevenleri için oldukça eğlenceli vakit geçirtmeye müsait olan bu oyun hem hikaye hem sandbox olarak oynanabilir durumda.

hikayesel olarak baktığımız zaman;
asistanımızla beraber çıktığımız yolda eski bir otele yerleşiyor v e görevler dahilinde otelin her köşesini her adımını tek tek yeniliyoruz. oyunun çok mükemmel bir hikayesi olmasa bile bu tarz bir oyundan hikaye beklentisi olan oyuncu olduğunu düşünmüyorum zaten. eğer tasarım tutkunuz varsa ve yönetim simülasyonlarından keyif alıyorsanız bu oyuna bir şans verebilirsiniz.
Hotel Renovator oyunu eğlenceli bir simülasyon ve strateji oyunudur. Oyuncular otel işletmeciliği ve yenileme projeleriyle ilgili kararlar vermek zorundadırlar.

Oyunda otelleri müşterilerin beğenisine uygun hale getirmek, personel yönetimi yapmak ve pazarlama stratejileri belirlemek gibi birçok farklı görevleri yerine getirmeliler. Ayrıca oyuncular oyun içinde para kazanarak otellerini büyütebilirler.

Oyunun grafikleri ve oynanışı oldukça keyifli olduğu gibi aynı zamanda ilgi çekicidir. Otellerin işletmeciliği ve yenilenmesi konularına ilgi duyan oyuncuların kesinlikle denemeleri gereken bir oyun olduğunu düşünüyorum.