knight online - oyun sözlük
knight online bir zamanlar bir ülkenin özgürlük umuduydu. yersen. birçok kişinin hayatını karartan oyundur. günümüzde ülkemizde halen büyük bir kitleye hitap etmektedir. oynamak için aylık kira öder gibi para yatırmanız gerekir. free to play (oynaması ücretsiz) bir oyun olsa da o parayı ödemeden oyun içinde hiçbir şey yapmanız mümkün değildir.

oyunda bulunan bir kesim ise bu oyuna iş gözüyle bakmaktadır. sadece oyun içi para kasarak satmaya odaklanır. gerçekten değişik bir kitledir.
bir dönemlerin efsanesidir ancak şuanda bile oynaması eğlencelidir. halen daha pvp sisteminin keyfini veren mmorpg olduğunu düşünmüyorum
hiç oynamadım ama oynayana saygı duyulası tam fanatiklik içeren, benden 5-6 yaş büyük abilerin sanki kurtuluş savaşına katılmışcasına bir heyecanla anlattığı ama nerde o eski knight dediği bir oyun
Knight Online, MGame Corporation tarafından geliştirilen ve NTT Game tarafından yayınlanan bir MMORPG (Massively Multiplayer Online Role-Playing Game) oyunudur. Oyuncular, insanlar ve orklar arasında geçen savaşa katılarak kahraman olma yolunda ilerler. Karakterlerini seçer, becerilerini geliştirir, eşyalar toplar ve gruplar oluşturarak düşmanlarla mücadele ederler. Oyun, büyük savaşlar, PvP (Player vs Player) etkinlikleri ve boss savaşlarıyla doludur. Oyuncular ayrıca loncalar kurabilir ve diğer oyuncularla işbirliği yapabilir. Knight Online, geniş bir oyun dünyası, zengin bir görev sistemi ve PvP odaklı oynanışıyla oyunculara heyecan verici bir MMORPG deneyimi sunar.