the outlast trials - oyun sözlük
meşhur outlast serisinin yeni oyunudur. uzun süredir outlast hayranlarının çıkmasını beklediği oyun kısa süre önce erken erişim olarak satışa açıldı. türkiye fiyatı 280 ₺ olan oyunun ilk yorumları ise fazlasıyla olumlu oldu.

the outlast trials tek oyunculu veya çevrimiçi birlikte oynama (co-op) özelliğine sahip. oyunun game pad desteği de var.

kişisel görüş olarak eğer seriye hayransanız almanız gereken oyunlar arasında olduğunu düşünüyorum. korku alanında kendi tarzını yansıtan outlast yapımcıları yine güzel bir oyun ortaya çıkarmayı başarmışlar.
Outlast serisini cok severim hele o ilk oyun hala aklımda oyuna gelen yorumlar güzel insanı oyuna çekiyor ama 280 tl nedir be hocam günümüz de artık oyun alamaz hale geldik mutlaka seni oynayacağım oyun bekle beni
The Outlast Trials, Red Barrels tarafından geliştirilen bir hayatta kalma korku oyunudur. Oyuncular, Soğuk Savaş döneminde bir insan deneyine katılarak hayatta kalmaya çalışır. Tek başına veya çevrimiçi olarak oynanabilen oyun, zorlu bulmacaları çözmeyi, tehlikeli düşmanlardan kaçmayı ve korku dolu bir atmosferde hayatta kalmayı gerektirir. Serinin diğer oyunlarına benzer şekilde, The Outlast Trials da oyuncuları derinden etkileyen bir deneyim sunmayı amaçlar.