internet sağlayıcıları - oyun sözlük
ülkemizde maalesef internet altyapıları dünya standartlarına göre çok çok geride. durum böyle olunca insanlar internete yüksek paralar ödemek istemiyor. çünkü birçok bölgede halen 16 - 32 mbps gibi bağlantılar mevcut. daha yükseğine çıkmak için fiber teknolojisinin çok daha geniş bir alana dağıtılması gerekiyor.

düşük bağlantı hızlarında yüksek ücret ödemek istemeyenler için birçok alt firma çıktı piyasaya. bu firmalar genellikle tt üzerinden bayilik alıp hizmet veriyorlar ve sürümden kazanmak için ücretlerini düşük tutuyorlar. umuyorum ki yakın zamanda altyapı çok daha geniş bir alana yayılmayı başarır.

2015 yılında 3.sınıf bir dünya ülkesinde yaşadığım dönemde şuan ülkemizde sunulan en yüksek hıza sahip internet paketini televizyon ve telefon dahil 20 € gibi komik bir rakama kullanıyordum. 2023 yılındayız ve durum gerçekten internet anlamında iyi değil.
kıbrıstada aynı şeyler var firmanın sağlamca araştırıp almak gerek gerçekten sıkmaya başladılar bazen 1 hafta boyunca int kesintileri oluyo burda
yaşadığınız bölgeye göre 16/1 şekilde internet paketleri ile karşı karşıya kalıyorsunuz. 2023 yılında diğer ülkeler ultra fiber yapıya geçmişken bizim ülkemizde yaşanan bu sorun ciddi derecede üzüyor ve rahatsız ediyor. Yüksek internet kullanımı için fahiş bedel çeken internet firmaları konusuna hiç değinmek istemiyorum. Yaşadığınız coğrafya kaderinizdir diyerek yorumumu bitirmek istiyorum.