Hakkında - Oyun Sözlük

Hakkında

İnternet sitemiz olan oyunsozluk.com 2023 yılında yenilikçi ve özgün düşünce yapısına önem vererek ortaya çıkmış bir fikrin ürünüdür. Bu fikir doğrultusunda hedefini oyunların ve oyuncuların oluşturduğu kaliteli bir topluluk kurma üzerine yöneltmiştir.

Kreatif bir topluluğa önem veren yönetim ekibi ve kullanıcılarıyla günden güne büyüyen bir platform olmayı amaçlamaktadır. Bu misyon doğrultusunda son kullanıcıya en doğru bilgiyi vermeyi amaç edinmiştir.

Oluşturmak istediğimiz topluluğu da oyun dünyasında aktif olarak yer alan bireyler üzerine inşa etmek en büyük isteklerimizdendir. Fakat bu yapıyı oluştururken “sözlük” teması altında kurmuş olduğumuz bu topluluğu da korumak istemekteyiz. Bu vesileyle tüm kullanıcılarımıza ve ziyaretçilerimize güler yüzlü ve samimi bir ortam yaratmak için çaba göstermekteyiz.


Sistemlerimiz yılın %99.9’luk bir zaman diliminde aktif bir halde sorunsuz çalışmaktadır. Kalan %0.01’lik zamanda ise bakım çalışması yapılmaktadır. Bu sorunsuz altyapının yazılım kısmını WordPress sağlarken, bağlantı tarafında ise kendi sunucularımız hizmet vermektedir.


Sistemlerimizin işleyişini sağlıklı şekilde yürütürken arka planda bu konuda teknik anlamda bizlere DMCA ve Google yardımcı olur. Teknik konulardan çıktığımızda ise;

Ziyaretçilerimizin ve kullanıcılarımızın haklarını korumak için hukuk birimimiz devreye girer. Hukuki işlemler için kullanabileceğiniz iletişim adresi ise:

E-Posta: hukuk@oyunsozluk.com