online soccer manager ( osm ) - oyun sözlük
kısa adı ile osm olarak bilinen aynı anda 4 farklı giriş ile takım yönettiren online managerlik oyununu nasıl buluyorsunuz? şu ana kadar aldığınız en büyük başarı nedir?

kişisel kariyerim boyunca aldığım her takımı ilk sezonunda şampiyon yapma başarısı göstermiş bulunmaktayım. avrupa kupalarında en az yarı final görüyorum. ya siz?
Online Soccer Manager, futbol menajerlik simülasyonu oyunudur. Oyuncular, gerçek takımların ve oyuncuların lisanslı versiyonlarını kullanarak takımlarını yönetir, transferler yapar, taktikler belirler ve maçları kazanmak için stratejiler geliştirirler.

Oyun her sezon için hedefler belirler ve gerçek zamanlı maç simülasyonları sunar. OSM, sezon sonunda ödüller ve para kazanma imkanı sunar. Oyun diğer menajerlerle rekabet etme ve lig şampiyonluğu için mücadele etme fırsatı verir.

Online Soccer Manager, mobil cihazlar ve web tarayıcıları üzerinden oynanabilir. Oyun futbol hayranları ve menajerlik simülasyonu seven oyuncular için önerilir.

Gerçek takımların ve oyuncuların yer aldığı resmi lisanslı bir oyun olduğu için, futbol hayranları için oldukça ilgi çekicidir.